Pokazywanie postów oznaczonych etykietą HiM. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą HiM. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 6 grudnia 2012

wyprzedażowe MUST HAVE

W tym roku jak nigdy obiecałam sobie nie kupować dużo zimowych rzeczy. Miałam mocne postanowienie dotrzymania do zimowych wyprzedaży. I teraz właśnie przyszedł dla mnie ten moment, gdzie chciałabym zrobić listę must have’wów salowych. A co najważniejsze mam zamiar trzymać się tej listy i nie kupować niczego zbędnego.
I tak oto kształtuje się obecnie moja lista:
• od jakiegoś czasu podoba mi się ramoneska z kolekcji sygnowanej przez Lanę Del Rey, będzie idealnie pasować do mojej bordowej spódnicy jak i do wielu innych rzeczy
• czarny sweter z cekinowym kołnierzem, tu również ten sam powód co wyżej, poza tym uważam, że jest uroczy
• trzeci sweter z myślą o mojej mamie, myślę że będzie to idealny prezent pod choinkę


• jeśli uda mi się trafić na sweter z kaszmiru ktory będzie przeceniony to chyba pokuszę się o jego nabycie, jego jakość jest zdecydowanie lepsza od innych które proponuje sieciówka


• jedyną z istotniejszych pozycji na liście są buty, a konkretnie jakieś oficerki, chociaż botkami też bym nie pogardziła. Jednak jeśli mam się trzymać planu to zostaję przy czarnych klasycznych oficerkach.
• kolejną rzeczą i to dość potrzebną i przemyślaną jest czarna kopertówka/listonoszka. To niebywałe ale w mojej szafie zabrało czarnej torebki. Ostatnio jest to dla mnie wyjątkowo uciążliwe bo okazuje się że torebki, które posiadam nagle nie pasują.


• bardzo chciałabym też nabyć bluzkę z kokardą z Zary. Uważam, ze jest dość uniwersalna i będzie współgrała z resztą mojej szafy.
• następną pozycją na liście jest płaszcz. I jak na razie jestem zdecydowana na Zarę. Ale przeglądając zdjęcia w sklepach internetowych spokojnie wybrałabym co najmniej z 5 innych fasonów.

Przy okazji od dzisiaj do 9 grudnia w Stradivariusie jest -20% na kurtki, płaszcze, spodnie i szorty.
Poniżej inne fasony które mnie zainteresowały.

MANGO



STRADIVARIUS

wtorek, 14 sierpnia 2012

wizyta w H&M

Ostatnio pogoda nas nie rozpieszcza. Zdecydowanie 15 stopni na "+" nie przekonuje do założenia szortów, dlatego też coraz przychylniej przyglądam się jesiennym propozycjom sieciówek. Dziś postanowiłam odwiedzić H&M i Zarę (ale o tym jutro). Moją uwagę już na stronie internetowej przykuła koszula. Na sklepowym wieszaku też prezentuje się obiecująco. Myślę że mogę ją dodać do listy must have.




Kolejną ciekawą propozycją jest czerwony żakiet. W poprzednim sezonie był pomarańczowy, jednak nigdzie nie udało mi się go spotkać. Przy okazji tworzy ciekawe połączenie z koszulą.



Ostatnią propozycją która mnie zaciekawiła na wieszaku była bluzka na grubych ramiączkach w kwiaty. Bardzo fajnie też się prezentuje na żywym człowieku. Nie przekonuje mnie jednak fakt iż jest bez rękawów, jestem ciepłolubna a jesienią blzuka bez rękawów jest dla mnie nie wskazana.



Na koniec mój outfit. Niestety po całym dniu siedziącej pracy bluzka 'lekko' pognieciona już.



A już jutro rekonsensans z Zary :)