Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ramoneska. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ramoneska. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 7 października 2013

red & black part. 2

To połączenie kolorów wyjątkowo mi pasuje. Ramoneska, która była już w poprzednim poście i kolejne bordowe spodnie. Nowością jest T-shirt z Zary, który uwielbiam od samego początku. Całe połączenie może i banalne ale właśnie takie lubię.. bez zbytniego nadęcia i przekombinowania.




Spodnie, Ramoneska - H&M, Bluzka - Zara, Zegarek - Festina

środa, 2 października 2013

skórzana ramoneska + bordowe spodnie

Czarna ramoneska była moim must have tej wiosny. Właśnie tego brakowało w mojej szafie. Teraz bez problemu można stworzyć codzienny zwyklak. Moim ulubionym połączeniem do niej stały się bordowe spodnie nadające lekkiego pazura. Dopełnieniem będą botki w iście rockowym stylu, które mam nadzieję upoluję w ten weekend w trakcie szaleństwa zakupów wraz z InStyle.




Ramoneska, Spodnie, Bluza - H&M

czwartek, 6 grudnia 2012

wyprzedażowe MUST HAVE

W tym roku jak nigdy obiecałam sobie nie kupować dużo zimowych rzeczy. Miałam mocne postanowienie dotrzymania do zimowych wyprzedaży. I teraz właśnie przyszedł dla mnie ten moment, gdzie chciałabym zrobić listę must have’wów salowych. A co najważniejsze mam zamiar trzymać się tej listy i nie kupować niczego zbędnego.
I tak oto kształtuje się obecnie moja lista:
• od jakiegoś czasu podoba mi się ramoneska z kolekcji sygnowanej przez Lanę Del Rey, będzie idealnie pasować do mojej bordowej spódnicy jak i do wielu innych rzeczy
• czarny sweter z cekinowym kołnierzem, tu również ten sam powód co wyżej, poza tym uważam, że jest uroczy
• trzeci sweter z myślą o mojej mamie, myślę że będzie to idealny prezent pod choinkę


• jeśli uda mi się trafić na sweter z kaszmiru ktory będzie przeceniony to chyba pokuszę się o jego nabycie, jego jakość jest zdecydowanie lepsza od innych które proponuje sieciówka


• jedyną z istotniejszych pozycji na liście są buty, a konkretnie jakieś oficerki, chociaż botkami też bym nie pogardziła. Jednak jeśli mam się trzymać planu to zostaję przy czarnych klasycznych oficerkach.
• kolejną rzeczą i to dość potrzebną i przemyślaną jest czarna kopertówka/listonoszka. To niebywałe ale w mojej szafie zabrało czarnej torebki. Ostatnio jest to dla mnie wyjątkowo uciążliwe bo okazuje się że torebki, które posiadam nagle nie pasują.


• bardzo chciałabym też nabyć bluzkę z kokardą z Zary. Uważam, ze jest dość uniwersalna i będzie współgrała z resztą mojej szafy.
• następną pozycją na liście jest płaszcz. I jak na razie jestem zdecydowana na Zarę. Ale przeglądając zdjęcia w sklepach internetowych spokojnie wybrałabym co najmniej z 5 innych fasonów.

Przy okazji od dzisiaj do 9 grudnia w Stradivariusie jest -20% na kurtki, płaszcze, spodnie i szorty.
Poniżej inne fasony które mnie zainteresowały.

MANGO



STRADIVARIUS

sobota, 26 maja 2012

ready for the weekend

W tym sezonie najbardziej przypadły mi do gustu luźne pastelowe koszule. Ja swoją idealną kupiłam w Zarze. Idealnie sprawdza się w taką pogodę jak teraz. Do tego zakładam atramentową ramoneskę i jestem 'ready to go' ;)







Koszula- Zara, Ramoneska - H&M

Ostatnie zdjęcie na deser :) Jest to forma wkupienia się na imprezę do moich znajomych.



MIŁEGO WEEKENDU!