piątek, 18 maja 2012

owocna wizyta w H&M

Ostatnio odwiedziłam H&M i wyszłam cała obładowana ciuchami. Jestem wyjątkowo zadowolona z 2 bluzek, które kosztowały jedyne 19,90 zł, a są idealne na lato przy czym mają ciekawe wzory. Wystarczy połączyć je z szortami i strój gotowy.





Na zdjęciu powyżej znajdują się zielone spodnie z działu LOGG kosztowały 79,90zł oraz szorty za 39,90 zł. Ze spodni jestem wyjątkowo zadowolona. Zawsze chciałam kupić sobie spodnie w jakimś pastelowym odcieniu ale z obawy o zdytnie uwydatnienie ud zawsze omijałam je z daleka. Do przymierzalni wziełam je tak ot z ciekawości. Ku mojemu zdziwieniu nogi nie wyglądają aż tak tragicznie, dlatego zdecydowałam się na zakup. Nareszcie moje marzenie zostało spełnione!!! :)


Kolejnym zakupem jest spódnica w kwiaty i pasująca do niej kolorystycznie koszula. Do zakupu namówiła mnie mama. Teraz jestem jej za to wdzięczna ponieważ czeka mnie rodzinne spotkanie a strój akurat będzie jak znalazł.

niedziela, 6 maja 2012

luźne sukienki

Totalnie zakochałam się w luźnych sukienkach. Pokazują to co powinny a urkrywają to co my kobiety chcemy zakryć - brzuch, szersze uda itd. Poniżej sukienka z Zary, której oddałam serce.



Sukienka - Zara, Buty - CCC, Torebka - Parfois

Do tej drugiej natomiast robiłam chyba 2 podejścia. Za pierwszym razem S okazała się być zbyt opięta w biordach, później udało mi się zmierzyć M - to znowu okazała się być jak worek ziemniaków. Pech sprawił że akurat wtedy nie miałam przy sobie paska. Z tym małym jednak jak ważnym dodatkiem sukienka prezentuje się o niebo lepiej. Teraz jedynie pozostaje mi zamówić ją przez internet, gdyż ta którą mierzyłam miała cudowne wręcz zaciągniecie na samym jej środku.



sobota, 21 kwietnia 2012

jedna z wielu

To jedna z wielu marynarek z mojej szafy. Marynarki uwielbiam ze względu na to iż iż zakładam na siebie jeansy, t-shirt dorzucam marynarkę i już jestem gotowa do wyjścia.


Marynarka -H&M

niedziela, 1 kwietnia 2012

3 sukienki z Mohito

Tym razem odwiedziłam Mohito.
Szukałam czegoś w kolorze miętowym, ale niestety nie znalazłam.
W zamian postanowiłam zabrać do przymierzalni 3 sukienki.
Pierwsza z nich jest w stylu marynarkim czyli to co lubię najbardziej. Podoba mi się jak leży, nie podoba mi się jej cena ;) 179 zł.

Mohito

Następna bardzo fana 2 kolorowa sukienka. Fajnie wyszczupla ;) z grubszej dzianiny, bardzo przyjemny materiał w dotyku. Niestety nie zwróciłam uwagi na cenę. Na zjęciu mam na sobie rozm. L więc góra sukienki była na mnie zdecydowanie za duża.

mohito

ostatnia sukienka w kolorze atramentowym z fajnymi zipami. Dość przyjemny materiał, leżała też całkiem nieźle, choć nie do końca podoba mi się sam dół sukienki.

Mohito