


Na zdjęciu powyżej znajdują się zielone spodnie z działu LOGG kosztowały 79,90zł oraz szorty za 39,90 zł. Ze spodni jestem wyjątkowo zadowolona. Zawsze chciałam kupić sobie spodnie w jakimś pastelowym odcieniu ale z obawy o zdytnie uwydatnienie ud zawsze omijałam je z daleka. Do przymierzalni wziełam je tak ot z ciekawości. Ku mojemu zdziwieniu nogi nie wyglądają aż tak tragicznie, dlatego zdecydowałam się na zakup. Nareszcie moje marzenie zostało spełnione!!! :)
Kolejnym zakupem jest spódnica w kwiaty i pasująca do niej kolorystycznie koszula. Do zakupu namówiła mnie mama. Teraz jestem jej za to wdzięczna ponieważ czeka mnie rodzinne spotkanie a strój akurat będzie jak znalazł.








