Pokazywanie postów oznaczonych etykietą parka Zara. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą parka Zara. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 19 lutego 2013

granat

Dzisiaj wybrałam się na rozeznanie do sklepów. Głównie zależało mi na Zarze oraz H&M. Niestety w Zarze nie znalazłam nic z tego co mnie interesowało oprócz parki, która nawiasem mówiąc jest boska i koniecznie muszę ją kupić. W H&M interesowały mnie przede wszystkim sukienki, których oczywiście nie znalazłam. Skończyłam z zakupem zwykłych czarnych spodni. Dzięki temu, że mają długość 7/8 nie muszę ich skracać gdyż są idealne na mój wzrost :)






Płaszcz - Zara %, Bluza - Pull & Bear, Spodnie - Cubus, Buty - Venezia