Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pakowanie prezentów. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pakowanie prezentów. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 22 grudnia 2014

Pakowanie świątecznych prezentów

Jeszcze nigdy pakowanie świątecznych prezentów nie sprawiło mi takiej radości. W googole można znaleźć masę inspiracji. Głównie z szarym papierem. Ja postanowiłam jednak iść bardziej w klasykę i wykorzystać kolorowe taśmy, które udało mi się kupić w Rossmanie oraz naklejki z home&you, którymi przyozdobiłam prezenty. W niektórych przypadkach musiałam skorzystać z gotowych torebek, bo niestety prezentów odzieżowych nie da się zapakować w piękny kwadrat.
W przyszłym roku obiecałam sobie że wykorzystam szary papier albo jakiś innego koloru, sznurek i gałązki choinki z szyszkami albo małymi bombkami.

Inspiracje na przyszły rok











Tegoroczne wykonanie